XXII kolejka- OSTATNI MECZ LIGOWY

W ostatniej kolejce sezonu 2015/1016 Żagańskiej klasy "B" drużyna Raptusa Dzikowice na własnym obiekcie zmierzy się z zespołem Czarnych Drągowina. Bezapelacyjnym faworytem tego mecz jest drużyna Czarnych, pewnie przewodzi w tabeli, a awans zapewniła sobie już na cztery kolejki przed końcem. Raptus Dzikowice sezon może zaliczyć do udanych, po 21 kolejkach plasuje się na 6 miejscu, w porównaniu z poprzednimi sezonami, to spory progres. Ostatnie mecze z Drągowiną lepiej jest po prostu wymazać z pamięci, miejmy nadzieję, że Raptusowcy nawiążą wyrównaną walkę z liderem i nawet pokusza się o niespodziankę. Na spotkanie zapraszamy do Dzikowic na godzine 16:00, zbiórka zawodników w szatni klubowej o godzinie 15:00, nie zapomnieć dokumentów tożsamości....Zapraszamy.

Przypominamy również o zawodach strażackich, które również tego samego dnia od godziny 10:00 odbywać sie będą na stadionie miejskim w Szprotawie, a o godzinie 20:00 zabawa taneczna w sali wiejskiej w Dzikowicach, koszt wstępu- 20 złotych, zapraszamy wszystkich chętnych.