CZAS NA FINAŁ !!!

Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca 2016 roku o godzinie 16:00 na boisku w Tomaszowie Raptusowcy powalczą z drużyną LKP Stypułów o okręgowy Puchar Polski. w półfinałach obie drużyny stoczyły zaciekłą walkę o finał, Raptusowcy na własnym obiekcie po dogrywce pokonali zawodników Czarnych Przybymierz, natomiast ekipa ze Stypułowa w Niegosławicach wymęczyła zwycięstwo 1:0 z tamtejszą Husarią. Spotkania Ligowe z LKP w tym sezonie dla raptusa nie kończyły się najlepiej, 2 razy górą był Stypułów, stosunek bramek wyniósł 1:5. Miejmy nadzięję, że w trzecim pojedynku to Raptusowcy będą górą, a Okręgowy Puchar Polski po raz drugi w historii zawita do Dzikowic.

Zbiórka zawodników o godzinie 14:20 w szatni klubowej.......Zapraszamy również naszych kibiców do wsparcia w meczu finałowym. Nie zapomniec dokumentów tożsamości.