XIII kolejka - Na derby do Leszna

9 kwietnia 2016 roku, drużyna Raptusa w drugiej kolejce rundy wiosennej Żagańskiej klasy B,o godzinie 15:00, Raptus Dzikowice w Lesznie Górnym podejmie tamtejszą Garbarnię. Drużyna z Leszna Górnego mimo tak bogatej przeszłości do tej pory nie radziła sobie najlepiej w rozgrywkach klasy B, rundę jesienną Garbarnia zakończyła na przedostatnim miejscu w lidze zdobywając zaledwie 4 punkty, trzeba przyznać , że jak na drużynę która jeszcze 4 lata temu miała aspirację na 4 ligę to nie za ciekawy wynik. Jednak rundę wiosenną rozpoczęli najlepiej jak tylko mogli, ogrywając na wyjeździe niepokonana jak dotąd Drągowinę 3:2, w tej sytuacji nie wiadomo na co stać Leszno Górne, wiadomo, że po tym meczu mogą stać się czarnym koniem rozgrywek wiosennych. Drużyna z Dzikowic po 12 kolejkach ma na koncie 18 punktów, rundę zaczęła od remisu na piekielnie trudnym terenie, remisu zasłużonego, wywalczonego mimo fatalnej postawy arbitrów, którzy nie sędziowali jednakowo w obydwie strony. Oczywiście nie można odjąć klasy drużynie z Brzeźnicy, która momentami stwarzała też dogodne sytuacje i postawiła twarde warunki do gry. Spotkanie Garbarni z Raptusem będzie na pewno kolejną gratką dla wymagających kibiców, spragnionych emocji do samego końca, Garbarnia na pewno będzie starała się wygrać to spotkanie, Raptus nie dopuści, mecz może być wyrównany i jego losy mogą się przeważyć dopiero w końcówce.

Zbiórka zawodników o godzinie 13:30 w szatni klubowej, prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.....powodzenia :D