XII kolejka - Bardzo trudne zadanie na początek

Już w najbliższą niedzielę tj. 26 marca 2017 roku o godzinie 14:00 na boisku w Dzikowicach miejscowy Raptus rozpocznie rundę wiosenną w Żagańskiej klasie B. Pierwszym przeciwnikiem Raptusa będzie drużyna, która w rundzie jesiennej wygrała 10 spotkań, tracąc tym samym punkty tylko w jednym spotkaniu. Mowa tu o zespole Kwisy Trzebów, który zdobył w poprzedniej rundzie aż 55 bramek tracąc ich zaledwie 7. W poprzedniej rundzie w meczu z tym zespołem Dzikowiczanie nie popisali się solidną grą ulegając rywalowi na ich boisku 0:7. Miejmy nadzieję, że Dzikowiczanie nie powtórzą wyniku z rundy jesiennej, zwłaszcza, że z tym rywalem na własnym boisku Raptus radził sobie do tej pory dosyć dobrze, dwa razy remisując i tyle samo razy ulegając skromnie jedną bramką. Nie mamy zbyt dużo informacji na temat pracy, jaką w okresie przygotowawczym wykonali piłkarze Kwisy Trzebów, jednak wiemy, że Kwisa przyjedzie do Dzikowic w jednym celu, zdobycia trzech punktów, a Raptusowcy będą chcieli sprawić miłą niespodziankę, co jest bardzo prawdopodobne.

Zbiórka zawodników przed meczem o godzinie 13:00, prosimy nie zapominać o dokumentach tożsamości.