WPP: CZY RAPTUS ZDOŁA POWALCZYĆ O 3 RUNDĘ ?

Po kapitalnym początku sezonu, czyli wyeliminowaniu z Pucharu Polski A-Klasowej Iskry Małomice oraz wywalczeniu kompletu punktów  w pierwszych dwóch kolejkach Żagańskiej klasy B, przyszedł czas na wyzwanie z zupełnie innej półki. 9 września do Dzikowic zawita drużyna z czołówki klasy Okręgowej, Sprotavia Szprotawa. Nie trzeba pisać, kto jest faworytem spotkania, każdy inny wynik niż zwycięstwo Szprotawian będzie olbrzymią sensacją, ale nie oznacza to, że Raptusowcy oddadzą mecz bez walki. Każdy przecież wie,że cały urok tego sportu tkwi w jego nieprzewidywalności. Miejmy nadzieję, że w środę będzie ciekawie i niejednostronnie. Wszystkich, którzy chcą oglądać spotkanie na żywo zapraszamy w środę, 9 września o godzinie 17:00 na boisko w Dzikowicach.