VI kolejka - HUSARIA, CZYLI RYWAL DOBRZE ZNANY !

W spotkaniu 6 kolejki Żagańskiej klasy B, w niedzielne popołudnie o godzinie 16:00 na boisko do Dzikowic, przybędzie Husaria Niegosławice. Rywal ten dobrze znany jest dzikowickim piłkarzom i działaczom. W przedsezonowych sparingach dwukrotnie podejmowaliśmy tę drużynę. W pierwszym spotkaniu padł remis, w drugim Dzikowiczanie okazali się lepsi o jedną bramkę, jednak to były tylko mecze sparingowe, niedzielne ligowe spotkanie wszystko zweryfikuje. Jak na razie po 5 kolejkach faworytem na papierze wydaje się być Raptus, który ma 3 punkty przewagi nad zajmującą 10 pozycję drużyną z sąsiedniej gminy. Jednak w piłkę na papierze sie nie gra, boisko pokaże kto aktualnie znajduje się  w lepszej dyspozycji, spodziewamy się dużo walki i emocji, oczywiście tych pozytywnych. Miejmy nadzieję, że Raptus po tym spotkaniu będzie cieszył się z drugiego zwycięstwa w tym sezonie....Zapraszamy !

Zbiórka zawodników przed spotkaniem o godzinie 14:30, ani minuty spóźnienia. Proszę pamiętać o dokumentach tożsamości !!!