III kolejka - Żeby punkty pojechały do Dzikowic !

13 września 2015 roku o godzinie 16:00 w spotkaniu 3 kolejki Żagańskiej klasy B, Raptus Dzikowice uda się do Czerenej, aby zmierzyć się z miejscowym Płomieniem. Po 2 kolejkach drużyna Raptusa z dorobkiem 4 punktów plasuje się na czwartej pozycji w tabeli, Płomień z trzema oczkami zajmuje miejsce 6. Gdyby spotkanie było rozgrywane w Dzikowicach można by było powiedzieć, że to Raptus będzie faworytem tego spotkania, jednak Czerna to trudny teren na którym gra się bardzo ciężko, forma Płomienia też wydaje się być podobna do tej Raptusa, Czerna wygrała ze wzmocnionym Przybymierzem, jednak przegrała z silną Drągowiną. Miejmy nadzieję, że Raptus powalczy o to żeby zdobyć punkty i nie wyjechać z zerowym dorobkiem punktowym.

Zbiórka zawodników o godzinie 14:00 pod szatnią klubową...Nie zapomnieć dokumentów tożsamości !