XI kolejka - TRUDNY PIERWSZY WYJAZD

Po remisie na własnym obiekcie z Wichowem, już w najbliższą niedzielę, tj. 15 kwietnia piłkarze z Dzikowic udadzą się do Chich by tam zmierzyć się z miejscowym Traperem. Na papierze lepszym zespołem wydają się być gospodarze. Zespół Trapera w 10 kolejkach zgromadził 20 punktów i do lidera traci tylko 7 oczek. Drużyna Raptusa w tylu samo spotkaniach zdobyła połowę punktów mniej, co nie oznacza, że jest z góry skazana na porażkę. Łatwo w tym meczu na pewno nie będzie, ale powalczyć na boisku zawsze warto. Wszystko tak na prawdę zweryfikuje niedzielna postawa na boisku. Wszystkich sympatyków lokalnego klubu zapraszamy na godzinę 15:00 do Chich. Zbiórka zawodników o godzinie 13:30 w szatni klubowej. Zawodników prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.