II kolejka - ZMAZAĆ PLAMĘ PO KOMPROMITUJĄCYM STARCIE

Już 4 września o godzinie 17:00 do Dzikowic zawita zespół z Czernej. Drużyna Płomienia w pierwszej kolejce dosyć pewnie , bo wynikiem 5:2 pokonała zespół Piasta Wichów, drużyna Raptusa sezon rozpoczęła najgorzej jak mogła, Dzikowiczanie ulegli kapitalnie dysponowanej Kwisie Trzebów aż 0:7. Miejmy nadzieję, że tamto spotkanie było tylko wypadkiem przy pracy i nie spowoduje załamania w drużynie. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację w tabeli, za faworyta tego meczu mogą uważać się gracze z Czernej. Mimo tego to Dzikowiczanie w starciu obydwu drużyn okazali się lepsi w poprzednim sezonie wygrywając na własnym boisku 3:2. Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko aby taki rezultat powtórzył się w niedzielę. Nie będzie to na pewno łatwy mecz ani dla jednych ani dla drugich, o tym kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść, kto zdobędzie więcej bramek, kto popełni mniej błędów i kto zdobędzie punkty mogą się państwo przekonać tylko na boisku w Dzikowicach, w niedzielę o godzinie 17:00.

Zbiórka zawodników o godzinie 15:50 w szatni klubowej......Nie zapomnieć dokumentów tożsamości.