ZAGRALI JAK ZA DAWNYCH LAT

27 czerwca o godzinie 13:00 na boisku w Dzikowicach odbył się pierwszy w historii mecz byłych zawodników i sympatyków Raptusa z aktualnymi zawodnikami dzikowickiego klubu. Frekwencja ze strony zawodników również zachwyciła.Po stronie Oldboyów Raptusa mogliśmy ujrzeć 22 zawodników, W zespole obecnego Raptusa pomieszanego z juniorami obejrzeliśmy 20 piłkarzy.

Głównym celem była oczywiście dobra zabawa, jednak żadna z drużyn nie przyszła żeby przegrać, między innymi dlatego ten mecz zapowiadał się bardzo ciekawie.

Jak się zapowiadało tak też było, po 15 minutach gry Oldboye prowadzili z Raptusem 1:0. Taka sytuacja nie utrzymała się jednak zbyt długo, po następnych 10 minutach było już 3:1 dla Raptusa, a w ostatnich 5 minutach pierwszej połowy Raptusowcy dwukrotnie wpakowali piłkę do siatki i do przerwy na tablicy widniał wynik 5:1.Druga część meczu była jeszcze bardziej emocjonująca. Arbiter tego spotkania postanowił utemperować zachowanie co niektórych zawodników. Efektem jego działań były 4 żółte kartki dla jednego zawodnika, oraz 3 czerwone kartki za protesty i brutalne faule :D.W 75 minucie spotkania arbiter kompletnie nie potrafił zapanować nad sytuacją, kiedy to sprytem popisał się trener Raptusa wysyłając na boisko 16 zawodników. Plan taktyczny sprawdził się bez zarzutów, ponieważ Raptus wygrał to spotkanie 7:1 i mógł świętować zwycięstwo .

Spotkanie było wspaniałą zabawą dla zawodników. Miejmy nadzieję, że coraz częściej będziemy świadkami takich wydarzeń.

Składy:

Raptus Oldboys: Lewkowicz, Saranek, Piechaczek, Sobolewski, Szlachcikowski, Sokołowski, Franczak, Klusek, Pachurka, Śliwiński, Młynarski, Bykowski, Trawka, Olszewski, P.Antczak, Maciaszek

Raptus Dzikowice : M.Antczak, Kuźmiak, Pruski, Mistrzak, A.Urbaniak, Oleśków, Firuta, Polański, Lewkowicz, D.Sobolewski, A.Sobolewski, Pachurka, Kopaczel, Karmelita, Jarząb, Klusek, Maj, Kubicz, W.Maciaszek

Sędziowie: P.Sokołowski, M.Nagi, R.Ksenycz, K.Grubizna