XII kolejka - DO DZIKOWIC ZAWITA ZORZA

W najbliższą, słoneczną niedzielę, 22 kwietnia bieżącego roku o godzinie 15:00 drużyna Raptusa Dzikowice podejmie na własnym obiekcie Zorzę Brzeźnica.Spotkania z Zorzą nigdy nie należały do najłatwiejszych i zapewne nie ulegnie to zmianie. Po 2 spotkaniach rundy wiosennej wiemy już nieco więcej niż przed rozpoczęciem rozgrywek. Drużyna Raptusa Dzikowice po 2 kolejkach zdobyła jedno oczko, remisując u siebie z Piastem Wichów, i po dobrej grze nieznacznie przegrywając w Chichach 1:3. Drużyna z Brzeźnicy wiosnę rozpoczęła poniżej swoich oczekiwań, przegrywając z Czerną i Husarią Niegosławice. Jednak w ligowej hierarchii to wciąż goście plasują się na lepszej pozycji, mając 7 oczek przewagi nad Dzikowiczanami. Ciężko jest określić faworyta niedzielnej potyczki, wiadomo jedno, ten kto pojawi się na trybunach  w tą słoneczną niedzielę na brak emocji nie będzie mógł narzekać. Zbiórka zawodników o godzinie 13:30 w szatni klubowej.