X kolejka - PRZYBYMIERZ OSTATNIM GOŚCIEM !

8 litopada 2015 roku w X kolejce Żagańskiej klasy B o godzinie 14:00, do Dzikowic zawita drużyna Czarnych Przybymierz. Biorąc pod uwagę tabelę, faworytem wydaje się być drużyna Raptusa, jednak jak wiadomo piłka nożna płata figle i nie zawsze wygrywają faworyci, tym bardziej, że Przybymierz nie jest wcale chłopcem do bicia, gra piłkę mniej więcej na poziomie Raptusa. Po 9 kolejkach Dzikowiczanie uzbierali 14 punktów, drużyna Czarnych ma na koncie 6 punktów mniej i plasuje się na 9 pozycji, 4 niżej niż Raptus. Miejmy nadzieję, że Dzikowiczanie udanie zakończą jesiienne spotkania na własnym boisku i odniosą kolejne domowe zwycięstwo, serdecznie zapraszamy na ten mecz, emocji i bramek na pewno nie zabraknie. Zbiórka zawodników o godzinie 12:30 w szatni klubowej, nie zapomnieć dokumentów tożsamości.