VII kolejka- WIELKIE DERBY Z WITKOWEM

Już w najbliższą niedzielę, tj. 8 października o godzinie 14:00 na boisku w Dzikowicach drużyna Raptusa na własnym obiekcie podejmie UKS Witków. Mecz ten będzie pojedynkiem dwóch drużyn z dwóch różnych stron tabeli. Niestety w lepszej sytuacji znajdują się piłkarze UKS-u, którzy w sześciu ligowych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 13 oczek i zajmują wysoki 4 miejsce w ligowej hierarchii. Odmienne nastroje panują w szatni Raptusa. Dzikowiczanie od początku sezonu mają spore problemy kadrowe, ogromna rotacja składem sprawiła, że Dzikowiczanie po 6 kolejkach zdołali zgarnąć jedynie 3 oczka strzelając zaledwie 8 bramek i tracąc przy tym 19. Pamiętajmy jednak, że każdy mecz jest inny, zwłaszcza ten derbowy, który lubi rządzić się swoimi prawami. Mecze z Witkowem zawsze przynoszą sporo emocji, możemy państwa zapewnić, że i tym razem będzie podobnie. Zapraszamy. Zbiórka zawodników o godzinie 13:00 w szatni klubowej. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.