III kolejka - CZAS NA TRUDNY TEREN W BRZEŹNICY

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 13:30 Raptusowcy zaczną swoje zmagania w 3 kolejce Żagańskiej klasy B. Tym razem Dzikowiczanie udadzą się do Brzeźnicy by zmierzyć się z tamtejszą Zorzą. Faworytem tego spotkania z dwóch powodów możemy uznać Brzeźnicę. Pierwszym i chyba najmocniejszym argumentem jest fakt, że mecz odbywać się będzie na ich stadionie, który jest zmorą Dzikowiczan. Piłkarze Raptusa z Brzeźnicy nigdy w historii nie wywieźli kompletu punktów, miejmy nadzieję, że w końcu ta klątwa z Raptusowców zostanie zdjęta. Brzeźniczanie oprócz atutu własnego boiska są też nieco lepsi na papierze, po 2 kolejkach mają na koncie 3 oczka i plasują się 3 pozycje wyżej od Dzikowiczan. Tutaj też mamy nadzieję, że sytuacja po niedzielnym spotkaniu będzie zupełnie inna, ale o tym będziemy mogli się przekonać dopiero po ostatnim gwizdu sędziego. Zapraszamy wszystkich kibiców na godzinę 13:30 do Brzeźnicy.

Zbiórka zawodników o godzinie 13:30 w szatni klubowej. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.