II kolejka - Stawka większa niż mecz

Już w najbliższą niedzielę tj: 6 września 2015 roku o godzinie 16:00 na boisko do Dzikowic zawita drużyna Garbarni Leszno Górne. W pierwszej kolejce Raptus zremisował na własnym obiekcie z Zorzą Brzeźnica, 1:1, natomiast Garbarnia również u siebie uległa drużynie Czarnych Drągowina 3:4. W ostatnich dwóch meczach drużyny gromiły siebie na wzajem, najpierw Raptus dostał baty w Lesznie ulegając Garbarni aż 1:6, jednak parę miesięcy później srogo się odwdzięczył pokonując tę drużynę 5:1. Miło by było zobaczyć identyczny wynik jak w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu, jednak należy pamiętać, że drużyna z Leszna Górnego nie jest chłopcem do bicia a nawet może włączyć się w tym sezonie do walki o awans.Miejmy nadzieję, że Raptus będzie w stanie wywalczyć trzy punkty i po raz drugi z rzędu pokonać Garbarnię....Zapraszamy !

Zbiórka zawodników o godzinie 14:45 w szatni klubowej...Nie zapomnieć dokumentów tożsamości !